- In stock
Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 television antenna Outdoor 18 dB
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Supported radio bands | VHF, UHF |
| Reception range (UHF) | 470 - 790 MHz |
| Connector gender | Female |
| Material | Aluminium, ABS |
| Polarization | Vertical polarization |
| Reception range (VHF) | 174 - 230 MHz |
| Gain | 18 dB |
| Maximum range | 14000 m |
| Tilt adjustment | Yes |
| Number of elements | 16 |
| Full HD | Yes |
| Windproof | Yes |
| Placement | Outdoor |
| Impedance | 75 Ω |
| LTE/GSM filter | Yes |
| Amplification (UHF) | 18 dB |
| Product colour | Black, Aluminium |
| Amplification (VHF) | 14 dB |
| Width | 1180 mm |
| Height | 100 mm |
| Depth | 200 mm |
| Weight | 500 g |
| Manual | Yes |
| AC adapter included | No |