Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 televizijos antena lauko 18 dB
Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 televizijos antena lauko 18 dB








Libox Antena kierunkowa 16-el. pasywna DVB-T Z FILTREM LTE LB1600 televizijos antena lauko 18 dB
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Palaikomos radijo dažnių juostos | UHF, VHF |
| Medžiaga | ABS Aliuminis |
| Stiprinimas (VHF) | 14 dB |
| Paskirties vieta | Lauko |
| „Full HD“ | Taip |
| Jungties lytis | Moteris |
| Priėmimo diapazonas (UHF) | 470–790 MHz |
| Maksimalus diapazonas | 14000 m |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda, Aliuminis |
| Pelnas | 18 dB |
| LTE/GSM filtras | Taip |
| Varža | 75 Ω |
| Elementų skaičius | 16 |
| Stiprinimas (UHF) | 18 dB |
| Priėmimo diapazonas (VHF) | 174–230 MHz |
| Atsparus vėjui | Taip |
| Poliarizacija | Vertikali poliarizacija |
| Gylis | 200 mm |
| Plotis | 1180 mm |
| Ūgis | 100 mm |
| Svoris | 500 g |
| Rankinis | Taip |
| Pridedamas kintamosios srovės adapteris | Ne |