- In stock.
RAZER COBRA HYPERSPEED GAMING MOUSE
RAZER COBRA HYPERSPEED GAMING MOUSE



RAZER COBRA HYPERSPEED GAMING MOUSE
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | RAZER, Razer |
| Model | Cobra HyperSpeed |
| Color | Black color |
| Mouse connection type | Wireless - optical |
| Mouse type | For games |
| Connector type | 2.4GHz / Bluetooth / USB |
| Sensitivity (DPI) | 26000 - 26000 |
| Number of buttons | 7 |
| Light source | LED |
| Backlight | Yes |
| Features | Programmable buttons |
| Length | 199.6 mm, 121 mm. |
| Width | 62.5 mm, 56 mm. |
| Height | 38.1 mm, 176 mm. |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.351 kg. |
| Country of manufacture | CN |