- Prekė sandelyje
PELĖ ŽAIDIMŲ RAZER COBRA HYPERSPEED
PELĖ ŽAIDIMŲ RAZER COBRA HYPERSPEED



PELĖ ŽAIDIMŲ RAZER COBRA HYPERSPEED
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | RAZER, Razer |
| Modelis | Cobra HyperSpeed |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | Bevielės - optinės |
| Pelės tipas | Žaidimams |
| Jungties tipas | 2.4 GHz / Bluetooth / USB |
| Jautrumas (DPI) | 26000 - 26000 |
| Mygtukų skaičius | 7 |
| Šviesos šaltinis | Šviesos diodas |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Funkcijos | Programuojami mygtukai |
| Ilgis | 199.6 mm, 121 mm. |
| Plotis | 62.5 mm, 56 mm. |
| Aukštis | 38.1 mm, 176 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.351 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |