HP 280 Silent Wireless Mouse
HP 280 Silent Wireless Mouse





HP 280 Silent Wireless Mouse
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monotone |
| Power source | Batteries |
| Weight | 70 g |
| Depth | 71 mm |
| Width | 110 mm |
| Height | 40 mm |
| Device interface | RF Wireless |
| Purpose | Office |
| Movement detection technology | Optical |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Number of scroll wheels | 1 |