HP 280 tyli belaidė pelė
HP 280 tyli belaidė pelė





HP 280 tyli belaidė pelė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Maitinimo šaltinis | Baterijos |
| Svoris | 70 g |
| Gylis | 71 mm |
| Plotis | 110 mm |
| Ūgis | 40 mm |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Tikslas | Biuras |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |