- In stock
Havit MS1034 - gaming mouse, white
Havit MS1034 - gaming mouse, white



Havit MS1034 - gaming mouse, white
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Mouse keys operating life | 3 million clicks |
| Cable length | 1.6 m |
| Product colour | White |
| RGB backlighting | Yes |
| Depth | 132 mm |
| Width | 68 mm |
| Weight | 144 g |
| Height | 42.5 mm |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 7 |
| Purpose | Gaming |
| Connectivity technology | Wired |