- Prekė sandėlyje
Havit MS1034 - žaidimų pelė, balta
Havit MS1034 - žaidimų pelė, balta



Havit MS1034 - žaidimų pelė, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Mouse keys operating life | 3 million clicks |
| Cable length | 1.6 m |
| Product colour | White |
| RGB backlighting | Yes |
| Depth | 132 mm |
| Width | 68 mm |
| Weight | 144 g |
| Height | 42.5 mm |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons quantity | 7 |
| Purpose | Gaming |
| Connectivity technology | Wired |