- In stock
Gaming mouse Trust GXT922 YBAR ECO
Gaming mouse Trust GXT922 YBAR ECO



Gaming mouse Trust GXT922 YBAR ECO
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | GXT922 YBAR ECO |
| Color | Black color |
| Mouse connection type | USB |
| Mouse type | For games |
| Sensitivity (DPI) | 200 - 7200 |
| Number of buttons | 6 |
| Cable length | 2.1 m |
| Length | 124mm, 140 mm. |
| Width | 69mm, 205 mm. |
| Height | 41mm, 45 mm. |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | RGB lighting. Programmable buttons. |
| Weight | 0.206 kg. |
| Country of manufacture | CN |