- Prekė sandėlyje
Žaidimų pelė Trust GXT922 YBAR ECO
Žaidimų pelė Trust GXT922 YBAR ECO



Žaidimų pelė Trust GXT922 YBAR ECO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | GXT922 YBAR ECO |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | USB |
| Pelės tipas | Žaidimams |
| Jautrumas (DPI) | 200 - 7200 |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Laido ilgis | 2.1 m |
| Ilgis | 124 mm, 140 mm. |
| Plotis | 69 mm, 205 mm. |
| Aukštis | 41 mm, 45 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | RGB apšvietimas. Programuojami mygtukai. |
| Svoris | 0.206 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |