- In stock.
Gaming mouse Trust GXT112, black
Gaming mouse Trust GXT112, black



Gaming mouse Trust GXT112, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | GXT112 |
| Color | Black color |
| Mouse connection type | Wireless - optical |
| Mouse type | For games |
| Connector type | USB |
| Sensitivity (DPI) | 4800 - 4800 |
| Number of buttons | 6 |
| Length | 131mm, 170 mm. |
| Width | 70mm, 245 mm. |
| Height | 42mm, 46 mm. |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.302 kg. |
| Country of manufacture | CN |