- Prekė sandelyje
Žaidimų pelė Trust GXT112, juoda
Žaidimų pelė Trust GXT112, juoda



Žaidimų pelė Trust GXT112, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | GXT112 |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | Bevielės - optinės |
| Pelės tipas | Žaidimams |
| Jungties tipas | USB |
| Jautrumas (DPI) | 4800 - 4800 |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Ilgis | 131 mm, 170 mm. |
| Plotis | 70 mm, 245 mm. |
| Aukštis | 42 mm, 46 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.302 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |