- In stock
GAMING MOUSE RAZER PRO CLICK V2 BLACK
GAMING MOUSE RAZER PRO CLICK V2 BLACK
GAMING MOUSE RAZER PRO CLICK V2 BLACK
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | RAZER, Razer |
| Model | Pro Click V2 |
| Color | Black color |
| Mouse connection type | Wireless - optical |
| Mouse type | For games |
| Connector type | 2.4GHz / Bluetooth / USB |
| Sensitivity (DPI) | 30000 - 30000 |
| Number of buttons | 9 |
| Light source | LED |
| Features | Programmable buttons |
| Length | 130mm, 121 mm. |
| Width | 67 mm, 56 mm. |
| Height | 45mm, 176 mm. |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.489 kg. |
| Country of manufacture | CN |