- Prekė sandėlyje
PELĖ ŽAIDIMŲ RAZER PRO CLICK V2 JUODA
PELĖ ŽAIDIMŲ RAZER PRO CLICK V2 JUODA
PELĖ ŽAIDIMŲ RAZER PRO CLICK V2 JUODA
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | RAZER, Razer |
| Modelis | Pro Click V2 |
| Spalva | Juoda sp |
| Pelės pajungimo tipas | Bevielės - optinės |
| Pelės tipas | Žaidimams |
| Jungties tipas | 2.4 GHz / Bluetooth / USB |
| Jautrumas (DPI) | 30000 - 30000 |
| Mygtukų skaičius | 9 |
| Šviesos šaltinis | Šviesos diodas |
| Funkcijos | Programuojami mygtukai |
| Ilgis | 130 mm, 121 mm. |
| Plotis | 67 mm, 56 mm. |
| Aukštis | 45 mm, 176 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.489 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |