- In stock
Computer mouse Trust Yvi Eco, red
Computer mouse Trust Yvi Eco, red



Computer mouse Trust Yvi Eco, red
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | Yvi Eco |
| Color | Red color |
| Mouse connection type | Wireless - optical |
| Mouse type | Standard |
| Connector type | USB |
| Sensitivity (DPI) | 800 - 1600 |
| Number of buttons | 4 |
| Light source | LED |
| Backlight | No |
| Length | 95mm, 96 mm. |
| Width | 57mm, 160 mm. |
| Height | 40mm, 45 mm. |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Additional information | Symmetrical design. Rubber sides. |
| Weight | 0.111 kg. |
| Country of manufacture | CN |