- Prekė sandėlyje
Belaidė kompiuterio pelė TRUST YVI ECO, raudona
Belaidė kompiuterio pelė TRUST YVI ECO, raudona



Belaidė kompiuterio pelė TRUST YVI ECO, raudona
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | Yvi Eco |
| Spalva | Raudona sp |
| Pelės pajungimo tipas | Bevielės - optinės |
| Pelės tipas | Standartinė |
| Jungties tipas | USB |
| Jautrumas (DPI) | 800 - 1600 |
| Mygtukų skaičius | 4 |
| Šviesos šaltinis | Šviesos diodas |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Ilgis | 95 mm, 96 mm. |
| Plotis | 57 mm, 160 mm. |
| Aukštis | 40 mm, 45 mm. |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Simetriškas dizainas. Guminiai šonai. |
| Svoris | 0.111 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |