-
−4%
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
15 - 16
business days
The A4tech N-500F wireless mouse, designed for right-handed users, provides comfort and precision. With V-Track motion detection technology and 1600 DPI resolution, it guarantees smooth cursor control. The USB Type-A interface allows for easy connection of the device.
Design | |
|---|---|
| Product color | Black |
| Form | Right-handed |
Weight and dimensions | |
| Height | 37.5 mm |
| Depth | 67 mm |
| Width | 105mm |
Mouse | |
| Purpose | For the office |
| Button type | Push buttons |
| Motion resolution | 1600DPI |
| Number of buttons | 3 |
| Scroll type | Roll |
| Device interface | USB Type-A |
| Recommended use | For computer |
| Motion detection technology | V-Track |
Ergonomics | |
| Plug and Play | Yes |