-
−4%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
A4tech N-500F belaidė pelė, sukurta dešiniarankiams, užtikrina patogumą ir tikslumą. Su V-Track judesio aptikimo technologija ir 1600 DPI raiška, ji garantuoja sklandų žymeklio valdymą. USB Type-A sąsaja leidžia lengvai prijungti prietaisą.
Dizainas | |
|---|---|
| Produkto spalva | Juoda |
| Forma | Dešiniarankė |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 37.5 mm |
| Gylis | 67 mm |
| Plotis | 105 mm |
Pelė | |
| Paskirtis | Biurui |
| Mygtukų tipas | Paspaudžiami mygtukai |
| Judėjimo raiška | 1600 DPI |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Ritinimo tipas | Ritinys |
| Įrenginio sąsaja | USB Type-A |
| Rekomenduojamas naudojimas | Kompiuteriui |
| Judėjimo aptikimo technologija | V-Track |
Ergonomika | |
| Plug and Play | Taip |