- In stock
-
−1%
A4Tech N-708X mouse USB Type-A Optical 1600 DPI Right-hand
A4Tech N-708X mouse USB Type-A Optical 1600 DPI Right-hand
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Form factor | On the right |
| Product colour | Black |
| Depth | 116 mm |
| Height | 40 mm |
| Width | 65 mm |
| Purpose | Office |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Recommended usage | PC |
| Buttons quantity | 6 |
| Scroll | Yes |