- Prekė sandėlyje
-
−1%
A4Tech N-708X pelė A tipo USB optinė 1600 DPI dešinė
A4Tech N-708X pelė A tipo USB optinė 1600 DPI dešinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Form factor | On the right |
| Product colour | Black |
| Depth | 116 mm |
| Height | 40 mm |
| Width | 65 mm |
| Purpose | Office |
| Device interface | USB Type-A |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 1600 DPI |
| Scroll type | Wheel |
| Recommended usage | PC |
| Buttons quantity | 6 |
| Scroll | Yes |