A4Tech Bloody Blazing A60 (Activated) mouse USB Type-A Optical 6200 DPI A4TMYS46161
A4Tech Bloody Blazing A60 (Activated) mouse USB Type-A Optical 6200 DPI A4TMYS46161






A4Tech Bloody Blazing A60 (Activated) mouse USB Type-A Optical 6200 DPI A4TMYS46161
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| Power source | Cable |
| Height | 42 mm |
| Depth | 127 mm |
| Weight | 153 g |
| Width | 74 mm |
| Buttons quantity | 8 |
| Scroll type | Wheel |
| Recommended usage | Universal |
| Movement resolution | 6200 DPI |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Movement detection technology | Optical |
| Device interface | USB Type-A |
| Purpose | Gaming |
| Cable length | 1.8 m |