- Prekė sandėlyje
A4Tech Bloody Blazing A60 (aktyvinta) pelė A tipo USB optinė 6200 DPI A4TMYS46161
A4Tech Bloody Blazing A60 (aktyvinta) pelė A tipo USB optinė 6200 DPI A4TMYS46161






A4Tech Bloody Blazing A60 (aktyvinta) pelė A tipo USB optinė 6200 DPI A4TMYS46161
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Form factor | Ambidextrous |
| Power source | Cable |
| Weight | 153 g |
| Width | 74 mm |
| Height | 42 mm |
| Depth | 127 mm |
| Recommended usage | Universal |
| Scroll type | Wheel |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Device interface | USB Type-A |
| Purpose | Gaming |
| Movement detection technology | Optical |
| Movement resolution | 6200 DPI |
| Buttons quantity | 8 |
| Cable length | 1.8 m |