-
−2%
Blackview Table9 Portable Monitor 16" Black
Blackview Table9 Portable Monitor 16" Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black |
| Material | PC, Aluminium, ABS |
| Power consumption (typical) | 5 W |
| Energy efficiency class (SDR) | A |
| Width | 368 mm |
| Height | 237 mm |
| Depth | 29.5 mm |
| Weight | 1.27 kg |
| Wi-Fi | No |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| AMD FreeSync | No |
| Viewing angle | 178° |
| Pixel density | 147,98 ppi |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | No |
| NTSC coverage (typical) | 45% |
| Screen shape | Flat |
| Native aspect ratio | 16:10 |
| Display diagonal | 40.6 cm (16") |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| HD type | WUXGA |
| Maximum refresh rate | 60 Hz |
| Display technology | LCD |
| Display resolution | 1920 x 1200 pixels |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in camera | No |
| Speaker power | 1 W |
| USB ports quantity | 2 |
| HDMI | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Unplug the monitor from the power source before cleaning. |