-
−2%
Nešiojamas monitorius „Blackview Table9“, 16 colių, juodas
Nešiojamas monitorius „Blackview Table9“, 16 colių, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Medžiaga | Kompiuteris, Aliuminis, ABS |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 5 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | A |
| Plotis | 368 mm |
| Ūgis | 237 mm |
| Gylis | 29,5 mm |
| Svoris | 1,27 kg |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas | 178° |
| Pikselių tankis | 147,98 pikselių colyje |
| Skydelio tipas | IPS |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 45% |
| Ekrano forma | Butas |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:10 |
| Ekrano įstrižainė | 40,6 cm (16 colių) |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| HD tipo | WUXGA |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Ekrano technologija | LCD |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 pikselių |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Garsiakalbio galia | 1 W |
| USB prievadų kiekis | 2 |
| HDMI | Taip |
| USB jungties tipas | USB C tipo |
| Įspėjimai | Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. |