-
−2%
Blackview Table10 Portable Monitor 23,8" Black
Blackview Table10 Portable Monitor 23,8" Black
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black |
| Power consumption (typical) | 8 W |
| Energy efficiency class (SDR) | A |
| Width | 612 mm |
| Height | 327 mm |
| Depth | 32.8 mm |
| Weight | 1.91 kg |
| Wi-Fi | No |
| Maximum refresh rate | 100 Hz |
| Viewing angle | 178° |
| Display brightness | 300 cd/m² |
| Panel type | IPS |
| Touchscreen | No |
| Display technology | LCD |
| Screen shape | Flat |
| HD type | Full HD |
| Display diagonal | 60.5 cm (23.8") |
| Display resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in camera | No |
| USB connector type | USB Type-A, USB Type-C |
| USB ports quantity | 4 |
| HDMI | Yes |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2565877 |