-
−2%
Nešiojamas monitorius „Blackview Table10“, 23,8 colio, juodas
Nešiojamas monitorius „Blackview Table10“, 23,8 colio, juodas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 8 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | A |
| Plotis | 612 mm |
| Ūgis | 327 mm |
| Gylis | 32,8 mm |
| Svoris | 1,91 kg |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Žiūrėjimo kampas | 178° |
| Ekrano ryškumas | 300 cd/m² |
| Skydelio tipas | IPS |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano technologija | LCD |
| Ekrano forma | Butas |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Ekrano įstrižainė | 60,5 cm (23,8 colio) |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| USB jungties tipas | USB A tipo, USB C tipo |
| USB prievadų kiekis | 4 |
| HDMI | Taip |
| Įspėjimai | Prieš valydami atjunkite monitorių nuo maitinimo šaltinio. Padėkite monitorių ant lygaus ir stabilaus paviršiaus, kad išvengtumėte apvirtimo ir pažeidimų. Neardykite monitoriaus korpuso, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2565877 |