- In stock
Keyboard Trust GXT836 EVOCX, EN, black
Keyboard Trust GXT836 EVOCX, EN, black



Keyboard Trust GXT836 EVOCX, EN, black
Guarantee
24 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | GXT836 EVOCX |
| Keyboard type | Wired |
| Length | 45.4 cm, 460 mm. |
| Width | 19.3 cm, 40 mm. |
| Height | 3.5 cm, 215 mm. |
| Color | Black color |
| Connector type | USB |
| Keyboard language | English |
| Key type | Membrane |
| Backlight | Yes |
| Multimedia keys | Yes |
| Separate number block | Yes |
| Mouse included | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 1.029 kg. |
| Country of manufacture | CN |