- Prekė sandėlyje
KLAVIATŪRA ŽAIDIMŲ GXT836 EVOCX TRUST
KLAVIATŪRA ŽAIDIMŲ GXT836 EVOCX TRUST



KLAVIATŪRA ŽAIDIMŲ GXT836 EVOCX TRUST
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | GXT836 EVOCX |
| Klaviatūros tipas | Laidinė |
| Ilgis | 45.4 cm, 460 mm. |
| Plotis | 19.3 cm, 40 mm. |
| Aukštis | 3.5 cm, 215 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Jungties tipas | USB |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klavišų tipas | Membraniniai |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Pelė komplekte | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 1.029 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |