- In stock.
Keyboard Trust GXT 867 ACIRA, English (US), black/grey
Keyboard Trust GXT 867 ACIRA, English (US), black/grey
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | TRUST, Trust |
| Model | GXT 867 ACIRA |
| Keyboard type | Wired |
| Length | 29 cm, 38 mm. |
| Width | 10 cm, 136 mm. |
| Height | 4 cm, 304 mm. |
| Color | Black, Grey |
| Connector type | USB |
| Keyboard language | English (US) |
| Key type | Mechanical |
| Backlight | Yes |
| Multimedia keys | Yes |
| Separate number block | No |
| Cable length | 1.5 m |
| Mouse included | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 0.582 kg. |
| Country of manufacture | CN |