- Prekė sandelyje
Klaviatūra Trust GXT 867 ACIRA, Anglų (US), juoda/pilka
Klaviatūra Trust GXT 867 ACIRA, Anglų (US), juoda/pilka



Klaviatūra Trust GXT 867 ACIRA, Anglų (US), juoda/pilka
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | GXT 867 ACIRA |
| Klaviatūros tipas | Laidinė |
| Ilgis | 29 cm, 38 mm. |
| Plotis | 10 cm, 136 mm. |
| Aukštis | 4 cm, 304 mm. |
| Spalva | Juoda sp., Pilka sp |
| Jungties tipas | USB |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klavišų tipas | Mechaniniai |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Ne |
| Laido ilgis | 1.5 m |
| Pelė komplekte | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.582 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |