Keyboard Razer BlackWidow V4 Razer Yellow US, black
Keyboard Razer BlackWidow V4 Razer Yellow US, black



Keyboard Razer BlackWidow V4 Razer Yellow US, black
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | RAZER, Razer |
| Model | BlackWidow V4 |
| Keyboard type | Wired |
| Length | 15.25 cm, 530 mm. |
| Width | 46.6 cm, 200 mm. |
| Height | 3.96 cm, 80 mm. |
| Color | Black color |
| Connector type | USB |
| Keyboard language | English (US) |
| Key type | Mechanical |
| Type of mechanical keys | Razer Yellow |
| Backlight | Yes |
| Multimedia keys | Yes |
| Separate number block | Yes |
| Water resistance | No |
| Mouse included | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Guarantee for legal entities | 12 months |
| Weight | 2.4 kg. |
| Country of manufacture | CN |