- Prekė sandelyje
Klaviatūra Razer BlackWidow V4 Razer Yellow US, juoda
Klaviatūra Razer BlackWidow V4 Razer Yellow US, juoda



Klaviatūra Razer BlackWidow V4 Razer Yellow US, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | RAZER, Razer |
| Modelis | BlackWidow V4 |
| Klaviatūros tipas | Laidinė |
| Ilgis | 15.25 cm, 530 mm. |
| Plotis | 46.6 cm, 200 mm. |
| Aukštis | 3.96 cm, 80 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Jungties tipas | USB |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klavišų tipas | Mechaniniai |
| Mechaninių klavišų rūšis | Razer Yellow |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Atsparumas vandeniui | Ne |
| Pelė komplekte | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 2.4 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |