- In stock.
Induction hob Samsung NZ64B5045GK/U2
Induction hob Samsung NZ64B5045GK/U2



Induction hob Samsung NZ64B5045GK/U2
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | SAMSUNG, Samsung |
| Model | NZ64B5045GK/U2 |
| Width | 59 cm, 108 mm. |
| Depth | 52 cm |
| Height | 4.8 cm, 690 mm. |
| Color | Black color |
| Power | 7400W |
| Weight | 11 kg, 14.2 kg. |
| Hob type | Induction |
| Number of cooking zones | 4 |
| Diameter of cooking zones | 1x210x380mm, 1x210mm, 1x145mm |
| Cooking zone power | 2x1850/3000W, 1x2300/3300W, 1x1400/2000W |
| Management | Sensory |
| Child safety feature | Yes |
| Timer | Yes |
| Frame | Yes |
| Residual heat indicator | Yes |
| Screen | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 645 mm. |
| Country of manufacture | CN |