- Prekė sandelyje
Indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5045GK/U2
Indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5045GK/U2



Indukcinė kaitlentė Samsung NZ64B5045GK/U2
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SAMSUNG, Samsung |
| Modelis | NZ64B5045GK/U2 |
| Plotis | 59 cm, 108 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 4.8 cm, 690 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 7400 W |
| Svoris | 11 kg, 14.2 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 1x210x380mm, 1x210mm, 1x145mm |
| Kaitviečių galia | 2x1850/3000W, 1x2300/3300W, 1x1400/2000W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Taip |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 645 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |