- In stock.
Induction hob Gorenje GI6432BSC
Induction hob Gorenje GI6432BSC



Induction hob Gorenje GI6432BSC
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | GORENJE, Gorenje |
| Model | GI6432BSC |
| Width | 59.5 cm, 650 mm. |
| Depth | 52 cm |
| Height | 5.4 cm, 100 mm. |
| Color | Black |
| Hob type | Power plant |
| Number of cooking zones | 4 |
| Management | Sensory |
| Child safety feature | Yes |
| Timer | Yes |
| Frame | No |
| Screen | No |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Weight | 8.571 kg. |
| Length | 590 mm. |
| Country of manufacture | SI |