- Prekė sandelyje
KAITLENTĖ ĮM GI6432BSC GORENJE
KAITLENTĖ ĮM GI6432BSC GORENJE



KAITLENTĖ ĮM GI6432BSC GORENJE
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | GORENJE, Gorenje |
| Modelis | GI6432BSC |
| Plotis | 59.5 cm, 650 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 5.4 cm, 100 mm. |
| Spalva | Juoda |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Ekranas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Svoris | 8.571 kg. |
| Ilgis | 590 mm. |
| Pagaminimo šalis | SI |