- In stock.
Induction hob Beko HII64730UFT
Induction hob Beko HII64730UFT



Induction hob Beko HII64730UFT
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BEKO, Beck |
| Model | HII64730UFT |
| Width | 59 cm, 655 mm. |
| Depth | 52 cm |
| Height | 48 cm, 165 mm. |
| Color | Black |
| Power | 3600W |
| Weight | 10.8 kg, 12 kg. |
| Hob type | Induction |
| Number of cooking zones | 4 |
| Management | Sensory |
| Child safety feature | Yes |
| Features | Possible interface with hood |
| Timer | Yes |
| Frame | No |
| Automatic shutdown | Yes |
| Screen | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Length | 550 mm. |
| Country of manufacture | TR |