- Prekė sandelyje
Indukcinė kaitlentė Beko HII64730UFT
Indukcinė kaitlentė Beko HII64730UFT



Indukcinė kaitlentė Beko HII64730UFT
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | HII64730UFT |
| Plotis | 59 cm, 655 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 48 cm, 165 mm. |
| Spalva | Juoda |
| Galia | 3600 W |
| Svoris | 10.8 kg, 12 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | Galima sąsaja su gartraukiu |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Ilgis | 550 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |