BaByliss hair dryer and curling iron BAB2620E
BaByliss hair dryer and curling iron BAB2620E




BaByliss hair dryer and curling iron BAB2620E
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
10 - 15
business days
| Product colour | Black, Blue |
| Power | 700 W |
| Power source | AC |
| Brush diameter (max) | 3.2 cm |
| Number of speeds | 1 |
| Control type | Scrollbar |
| Number of heating levels | 2 |
| Technology | Warm |
| Type | Hair dryer and curler |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Quantity | 1 |
| Cord length | 2.7 m |