Plaukų džiovintuvas ir garbanojimo žnyplės „BaByliss“ BAB2620E
Plaukų džiovintuvas ir garbanojimo žnyplės „BaByliss“ BAB2620E




Plaukų džiovintuvas ir garbanojimo žnyplės „BaByliss“ BAB2620E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 10 - 15*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda, Mėlyna |
| Galia | 700 W |
| Maitinimo šaltinis | Kintamoji srovė |
| Šepečio skersmuo (maks.) | 3,2 cm |
| Greičių skaičius | 1 |
| Valdymo tipas | Slinkties juosta |
| Šildymo lygių skaičius | 2 |
| Technologijos | Šilta |
| Tipas | Plaukų džiovintuvas ir suktukas |
| Reguliuojamas termostatas | Taip |
| Kiekis | 1 |
| Laido ilgis | 2,7 m |