BaByliss BAB2675TTE hair styling tool Hot air brush Warm Black, Stainless steel 700 W 2.7 m
BaByliss BAB2675TTE hair styling tool Hot air brush Warm Black, Stainless steel 700 W 2.7 m
BaByliss BAB2675TTE hair styling tool Hot air brush Warm Black, Stainless steel 700 W 2.7 m
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Product colour | Black, Stainless steel |
| Power | 700 W |
| Power source | AC |
| Brush diameter (max) | 1.9 cm |
| Technology | Warm |
| Control type | Scrollbar |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Number of speeds | 2 |
| Number of heating levels | 2 |
| Type | Hot air brush |
| Cool tip | Yes |
| Cord length | 2.7 m |