- Prekė sandėlyje
BaByliss BAB2675TTE plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Šiltai juoda, Nerūdijančio plieno 700 W 2,7 m
BaByliss BAB2675TTE plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Šiltai juoda, Nerūdijančio plieno 700 W 2,7 m
BaByliss BAB2675TTE plaukų formavimo įrankis Karšto oro šepetys Šiltai juoda, Nerūdijančio plieno 700 W 2,7 m
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black, Stainless steel |
| Power source | AC |
| Power | 700 W |
| Brush diameter (max) | 1.9 cm |
| Technology | Warm |
| Number of heating levels | 2 |
| Type | Hot air brush |
| Adjustable thermostat | Yes |
| Control type | Scrollbar |
| Number of speeds | 2 |
| Cool tip | Yes |
| Cord length | 2.7 m |