-
−3%
Esperanza EKG012 Deep Fryer 2.5L, White
Esperanza EKG012 Deep Fryer 2.5L, White






Esperanza EKG012 Deep Fryer 2.5L, White
Guarantee
24 month
Delivery from Europe in
6 - 11
business days
| Capacity | 2.5 L |
| Power | 1800 W |
| Built-in display | No |
| Non-slip feet | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Product colour | White |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Frying function | Yes |