-
−3%
Esperanza EKG012 gruzdintuvė 2,5L, balta
Esperanza EKG012 gruzdintuvė 2,5L, balta






Esperanza EKG012 gruzdintuvė 2,5L, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Capacity | 2.5 L |
| Power | 1800 W |
| Built-in display | No |
| Non-slip feet | Yes |
| Cord length | 0.75 m |
| Product colour | White |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Frying function | Yes |