Air fryer Philips Megabasket NA565/02, 9.5 l
Air fryer Philips Megabasket NA565/02, 9.5 l



Air fryer Philips Megabasket NA565/02, 9.5 l
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Model | Megabasket NA565/02 |
| Length | 49.6 cm, 370 mm. |
| Width | 29.2 cm, 600mm. |
| Height | 35.2 cm, 405 mm. |
| Weight | 8.2 kg, 10,504 kg. |
| Power | 2750W |
| Color | Silver, Black |
| Material | Metal, Plastic |
| Capacity | 9.5 liters |
| Timer | Yes |
| Automatic shutdown | Yes |
| Operating temperature | 40 - 200°C |
| Non-stick coating | Yes |
| Cable length | 1 year |
| Thermostat | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Country of manufacture | CN |