Karšto oro gruzdintuvė Philips Megabasket NA565/02, 9.5 l
Karšto oro gruzdintuvė Philips Megabasket NA565/02, 9.5 l



Karšto oro gruzdintuvė Philips Megabasket NA565/02, 9.5 l
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Modelis | Megabasket NA565/02 |
| Ilgis | 49.6 cm, 370 mm. |
| Plotis | 29.2 cm, 600 mm. |
| Aukštis | 35.2 cm, 405 mm. |
| Svoris | 8.2 kg, 10.504 kg. |
| Galia | 2750 W |
| Spalva | Sidabro sp., Juoda sp |
| Medžiaga | Metalas, Plastikas |
| Talpa | 9.5 l |
| Laikmatis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Darbinė temperatūra | 40 - 200°C |
| Nelimpanti danga | Taip |
| Laido ilgis | 1 m |
| Termostatas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Pagaminimo šalis | CN |