Air fryer Philips 4000 series NA462/80, 10 l
Air fryer Philips 4000 series NA462/80, 10 l



Air fryer Philips 4000 series NA462/80, 10 l
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | PHILIPS, Philips |
| Model | NA462/80 |
| Length | 46.9 cm, 520 mm. |
| Width | 23.3 cm, 275 mm. |
| Height | 39.9 cm, 435 mm. |
| Weight | 8.98 kg, 11.229 kg. |
| Power | 2750W |
| Color | Black, Copper |
| Material | Metal, Plastic |
| Capacity | 10 liters |
| Timer | Yes |
| Automatic shutdown | Yes |
| Operating temperature | 40 - 200°C |
| Non-stick coating | Yes |
| Cable length | 1 year |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Country of manufacture | CN |