Karšto oro gruzdintuvė Philips 4000 serija NA462/80,10 l
Karšto oro gruzdintuvė Philips 4000 serija NA462/80,10 l



Karšto oro gruzdintuvė Philips 4000 serija NA462/80,10 l
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | PHILIPS, Philips |
| Modelis | NA462/80 |
| Ilgis | 46.9 cm, 520 mm. |
| Plotis | 23.3 cm, 275 mm. |
| Aukštis | 39.9 cm, 435 mm. |
| Svoris | 8.98 kg, 11.229 kg. |
| Galia | 2750 W |
| Spalva | Juoda sp., Vario sp |
| Medžiaga | Metalas, Plastikas |
| Talpa | 10 l |
| Laikmatis | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Darbinė temperatūra | 40 - 200°C |
| Nelimpanti danga | Taip |
| Laido ilgis | 1 m |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Pagaminimo šalis | CN |