- In stock.
Air fryer Braun HF5075 PFAS FREE, black, 2000 W, 6 l
Air fryer Braun HF5075 PFAS FREE, black, 2000 W, 6 l



Air fryer Braun HF5075 PFAS FREE, black, 2000 W, 6 l
Guarantee
12 month
Delivery from Lithuania in
3 - 6
business days
| Brand | BROWN, Brown |
| Model | HF5075 PFAS FREE |
| Length | 28 cm, 373 mm. |
| Width | 27 cm, 373 mm. |
| Height | 33.5 cm, 383 mm. |
| Weight | 5.5 kg, 6.985 kg. |
| Power | 2000W |
| Color | Black color |
| Capacity | 6 liters |
| Automatic shutdown | Yes |
| Operating temperature | 80 - 220°C |
| Non-stick coating | Yes |
| Overheating protection | Yes |
| Cable length | 0.8 m |
| With audible signal | Yes |
| Mandatory warranty | 24 months |
| Country of manufacture | CN |