- Prekė sandelyje
Karšto oro gruzdintuvė Braun HF5075 PFAS FREE, 2000W, 6 l
Karšto oro gruzdintuvė Braun HF5075 PFAS FREE, 2000W, 6 l



Karšto oro gruzdintuvė Braun HF5075 PFAS FREE, 2000W, 6 l
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BRAUN, Braun |
| Modelis | HF5075 PFAS FREE |
| Ilgis | 28 cm, 373 mm. |
| Plotis | 27 cm, 373 mm. |
| Aukštis | 33.5 cm, 383 mm. |
| Svoris | 5.5 kg, 6.985 kg. |
| Galia | 2000 W |
| Spalva | Juoda sp |
| Talpa | 6 l |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Darbinė temperatūra | 80 - 220°C |
| Nelimpanti danga | Taip |
| Apsauga nuo perkaitimo | Taip |
| Laido ilgis | 0.8 m |
| Su garsiniu signalu | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Pagaminimo šalis | CN |